Я, Манявська Людмила Василівна, народилася 5 травня 1967 року в селі Поплави, Підгаєцького району, Тернопільської області.
Громадянство: громадянка України.
Освіта: Вища. У 1974 році пішла у перший клас Степівської восьмирічної школи,яку закінчила в 1984 році. В 1984 році вступила в Кам»янець -Подільський сільськогосподарський інститут на зооінженерний факультет,який закінчила у 1989 році за спеціальністю зооінженер.
Відомості про посаду (заняття), місце роботи: голова Поплавської сільської ради

Партійність: Позапартійна
Наявність чи відсутність представницького мандата : Представницького мандата не маю.
Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину : Судимість відсутня.

Адреса місця проживання: 48013,Тернопільська область, Тернопільський  район, село Поплави ,вул..Шевченка,буд.11