Автобіографія Шептак Галина Йосипівна

Я, Шептак Галина Йосипівна , народилася 23 березня 1978 року в селі Голендра, Бережанського району, Тернопільської області.
Громадянство: громадянка   України.
Освіта: Вища. У 1984 році пішла до першого класу Підгаєцької середньої школи. З  1993 по 1996 роки  навчалася   в Підгаєцькому ПТУ-24.З 2002-2007 роки  – навчання в Бережанському агроінституті, де здобула кваліфікацію облік та аудит. У 2007 році вступила до Львівського національного аграрного університету, де здобула кваліфікаційний рівень- майстер з економіки підприємств. З 2003 року  по даний час працюю на посаді головного бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу культури,молоді,спорту Підгаєцької районної державної адміністрації.
Відомості про посаду (заняття), місце роботи: головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури,молоді,спорту Підгаєцької районної держанвої адміністрації

Партійність: позапартійна
Наявність чи відсутність представницького мандата : Представницького мандата не маю.
Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину Судимість відсутня.
Адреса місця проживання: 48042,Тернопільська область, Тернопільський  район, Старе Місто,вул.Зарічна,41-б