Пам’ятаємо кожного ангела, якого забрала війна.

Сьогодні, 4 червня, Україна та весь світ вшановують День пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Немає у світі слів, здатних висловити весь біль цього дня. Діти — це наше майбутнє, наша радість і сенс усього, що ми робимо. Але ворог підступно й жорстоко забирає найдорожче. Маленькі українці, які мали б зараз ходити до школи, гратися на подвір’ях, мріяти, сміятися та просто жити, стали жертвами нещадного російського терору.
Кожне втрачене дитяче життя — це незагоєна рана на серці всієї нашої громади і всієї України. Цей біль не вщухне ніколи, а злочини агресора не мають терміну давності.
Наш найвищий обов'язок перед пам'яттю цих чистих душ — ніколи не забути жодного імені та жодної обірваної долі. Ми зобов'язані підтримувати дітей, які постраждали від війни, і робити все можливе, щоб наблизити Перемогу та захистити майбутнє тих, хто живе сьогодні.
Схиляємо голови у глибокій скорботі разом із батьками та рідними, які втратили найдорожче. Жодне покарання не поверне дітей, але справедливість має восторжествувати. росія обов'язково відповість за кожне забране дитяче життя.
Світла пам’ять кожному маленькому ангелу. Ви назавжди в наших серцях. ![]()













