1 липня 2022 року міський голова Ігор Мерена провів робочу нараду щодо організації роботи закладів освіти на території громади
Підгаєцька міська рада спільно з Благодійним фондом ім. К. Сікорської продовжують надавати допомогу військовослужбовцям, призваних від нашої громади