Дата: від до Скинути

19 вересня у Підгайцях відбулося справжнє футбольне дійство – товариська зустріч між ветеранами «Нива»- Підгайці та «Нива»- Тернопіль!

19 вересня у Підгайцях відбулося справжнє футбольне дійство – товариська зустріч між  ветеранами  «Нива»- Підгайці та «Нива»- Тернопіль на честь 60- ліття  легендарного воротаря Юрія Мороза та 50- річчя Юрія Чернеця, гравців  команди «Нива» - Підгайці.

11:27 20.09.2021

Зрадивши інтереси жителів Підгаєцької громади, Тернопільська районна рада передала Підгаєцьке районне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Підгайціагроліс» у власність Тернопільської обласної ради!

Вчора, 16 вересня 2021,  відбулося друге  пленарне засідання шостої сесії Тернопільської районної ради восьмого скликання.  У затвердженому Порядку  денному сесії питання  передачі лісогосподарського підприємства «Підгайціагроліс» у власність Тернопільської обласної ради не було, проєкт рішення не був оприлюднений та не розглянутий на засіданні профільної депутатської комісії, як цього вимагає законодавство. І посеред другого пленарного засідання шостої сесії, знехтувавши усіма нормами, депутат від  ВО "Свобода" Олександр Ріпка з голосу вніс пропозицію щодо зміни  до порядку  денного сесії.

16:35 17.09.2021

Тимчасове припинення електропостачання у зв'язку із проведенням планових робіт у селі Новосілка (Кут)

Підгаєцький РЕМ ВАТ "Тернопільобленерго" інформує, що 20 вересня 2021 року з 9:00 год до 17:00 год, у зв'язку із проведенням  планових  робіт  буде тимчасово  припинено електропостачання у селі Новосілка (Кут).

15:52 17.09.2021

Тимчасове припинення електропостачання у зв'язку із проведенням планових робіт у селі Юстинівка (Тік)

Підгаєцький РЕМ ВАТ "Тернопільобленерго" інформує, що у четвер 16 вересня  2021 року з 9:00 год до 17:00 год, у зв'язку із проведенням  планових  робіт  буде тимчасово  припинено електропостачання у селі Юстинівка (Тік).

10:43 15.09.2021

Гарні дороги є мрією будь-якої громади, адже якісні дороги - це запорука економічного розвитку громади », - міський голова Ігор Мерена

Ситуація із станом  доріг у Підгаєцькій громаді з кожним днем стає кращою, адже вже декілька місяців по комунальних дорогах у  різних селах проводяться ремонті роботи .

10:28 15.09.2021

Тимчасове припинення електропостачання у зв'язку із проведенням планових робіт у селі Михайлівка!

Підгаєцький РЕМ ВАТ "Тернопільобленерго" інформує, що у середу 15 вересня  2021 року з 9:00 год до 17:00 год, у зв'язку із проведенням  планових  робіт  буде тимчасово  припинено електропостачання у селі Михайлівка.

11:24 14.09.2021

До уваги жителів села Білокриниця!

ТОВ «Агрокомпанія Прикарпаття» повідомляє Вас про те, що на орендованих підприємством землях, поблизу населеного пункту села Білокриниця буде проводитись внесення ЗЗР по посівах соняшника.

11:16 14.09.2021