Тернопільська область, Підгаєцький район

Колектив міської ради щиросердечно вітає Левкович Тетяну Володимирівну з черговою річницею обрання на посаду міського голови.

Дата: 19.11.2018 10:03

Колектив міської ради щиросердечно вітає

Левкович Тетяну Володимирівну

з черговою річницею обрання на посаду міського голови.

Завдяки Вашому професіоналізму, витримці, виваженим рішенням, злагодженій командній роботі і результативним діям, наше місто активно розвивається, зберігаючи свою самобутність і традиції.

Дякуємо за ці позитивні зміни, які відбулись з нашим містом за час Вашої роботи на посаді міського голови. Ви серцем вболіваєте за зміни, спрямовані на встановлення добробуту підгайчан, знаєте, як вийти зі складної ситуації. Робота з людьми це завжди непроста і відповідальна праця. А стояти на чолі міста – особливо відповідальна. Це вимагає високих організаторських здібностей, вміння згуртовувати людей, енергії і самовіддачі. Тож нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення.