«Гаряча лінія» з питань запобігання та виявлення корупції в Підгаєцькій міській раді

e-mail 04058462@mail.gov.ua

адреса:  48000, м.Підгайці, вул. Шевченка,39

Телефонна «гаряча лінія» з питань корупції діє щоденно з 08:00 до 16:00 год., крім вихідних та святкових днів, за номером телефону:

Шановний відвідувачу!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Підгаєцької міської ради та її структурних підрозділів, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити цю інформацію на телефонну «гарячу лінію» з питань запобігання та виявлення корупції у Підгаєцькій міській раді: (03542) 2-16-81 або електронною поштою на адресу: 04058462@mail.gov.ua

Інформація на телефонну «гарячу лінію» з може надаватися також анонімно.

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація може бути використана керівництвом Підгаєцької міської ради як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чиним законодавством!!!

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ