Тернопільська область, Підгаєцький район

Адміністративний збір

За реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання сплачується адміністративний збір, який перераховується до міського бюджету:

• у разі звернення особи протягом 30 днів з моменту зняття з реєстрації – 0,0085 розміру прожиткового мінімуму (на сьогодні це 13,60 грн.);
  • у разі звернення особи з порушенням зазначеного терміну – 0,0255 розміру прожиткового мінімуму (на сьогодні це 40,80 гривень).

Адміністративний збір вноситься на рахунок Підгаєцької міської ради

Розрахунковий рахунок: 33213879019446

МФО: 899998

Код: 36084944

у відділенні будь-якого банку чи у відділенні зв'язку.

У разі прийняття рішення про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць, населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць за бажанням особи ці відомості безоплатно вносяться до документів, в яких зазначаються відомості про місце проживання/перебування.

У разі реєстрації місця проживання одночасно зі зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується тільки за одну адміністративну послугу і зараховується до місцевого бюджету за новим місцем проживання.