Тернопільська область, Підгаєцький район

Депутати Підгаєцької міської ради сьомого скликання

виборчого округу

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Перелік вулиць,

які входять до складу округу

Суб’єкт висування
№1 Баран Ігор Іванович В.Стуса, Галицька РО ВО «Батьківщина»
№2 Мирний Андрій Юліанович майдан Незалежності, Шкільна (К.Сікорської), Кравецька РО ВО «Батьківщина»
№3 Монастирський Олександр Іванович А.Міцкевича, А.Шептицького, Замкова Блок Петра Порошенка  «Солідарність»
№4 Пришляк Віра Володимирівна Л.Українки, Боднарська Блок Петра Порошенка  «Солідарність»
№5 Корпан Михайло Зіновійович Спасівська РО ВО «Батьківщина»
№6 Кидонь Віталій Петрович Героїв УПА, Тараса Гунчака, Гайдамацька Блок Петра Порошенка  «Солідарність»
№7 Дембіцька Ірина Володимирівна М.Рудницького Блок Петра Порошенка  «Солідарність»
№8 Галадза Руслан Зіновійович Т.Шевченка №№2-48, В.Чорновола,  Б.Хмельницького РО ВО «Батьківщина»
№9 Хиляк Віра Степанівна Т.Шевченка №№49-62а Блок Петра Порошенка  «Солідарність»
№10 Сиротюк Андрій Романович Т.Шевченка №№64-91, Поповича,  Марцелівська, Спортивна,Є. Коновальця, Нова, О.Яворського, Січових Стрільців РО ВО «Батьківщина»
№11 Шкрум Оксана Володимирівна М.Богуславки, Молодіжна, Сонячна РО ВО «Батьківщина»
№12 Мороз Тетяна Михайлівна Вузька, І.Франка РО ВО «Батьківщина»
№13 Лісік  Андрій  Олександрович Гетьмана Мазепи, Лисенка, Федьковича, Юрдика Горішня, Злуки, Мартина Мізерного –Рена Блок Петра Порошенка  «Солідарність»
№14 Кріпка Любомира Михайлівна Бережанська, Мічуріна РО ВО «Батьківщина»