Аукціони, Тендери, Конкурси, Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ПРО АУКЦІОН!!! (село Сільце, вул. Гора № 35 та м.Підгайці, вул Шевченка № 47А)

Інформаційне повідомлення (м. Підгайці, вул.Шевченка, 47А)

Інформаційне повідомлення (с. Сільце, вул. Гора, 35)

Рішення_по_Шевченка_47А

Протокол_по_Шевченка_47А

Рішення_по_Гора_35

Протокол_по_Гора_35

ОГОЛОШЕННЯ про відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки житлового будинку за адресою місто Підгайці, вул.Шевченка, 14В

Оголошення! На виконання вимог ст.11 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» Підгаєцькою міською радою 28.05.2019 року затверджено Перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Підгайці, які підлягають приватизації у 2019 році.

Оголошення про проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна - нежитлової будівлі (аптечного закладу) за адресою м.Підгайці, вул.Шевченка №15а.

Оголошення про громадські слухання!

Протокол про результати електронного аукціону від 31.07.2019 року.

Договір купівлі-продажу житлового будинку за адресою м.Підгайці,вул.Шевченка, 14В від  22 серпня 2019 року

Оголошення про відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки житлового будинку за адресою місто Підгайці, майдан Незалежності, 2/1  Тернопільської області

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО РОЗРОБКИ Детального плану території земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд    по  вул. ШЕВЧЕНКА, 58Г в м. Підгайці Підгаєцького району Тернопільської області.

ОГОЛОШЕННЯ!!! Відбувся електронний аукціон з продажу об’єкта малої приватизації

Протокол про результати електронного аукціону

Рішення №21

ОГОЛОШЕННЯ!!! Продано на аукціоні через електронну торгову систему «ProZorro.Продажі» нежитловий будинок загальною площею  56,7 кв.м за адресою м.Підгайці, майдан Незалежності, 2/1

Протокол електронного аукціону 05.04.2020 року.

Договір купівлі-продажу нежитлового будинку за адресою м.Підгайці, майдан Незалежності, 2/1  від 28 квітня 2020 року.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Підгаєцької міської ради

Зголошення на "ягідні" семінари кластеру "Щедре Опілля"