Підгаєцький район, Тернопільська область

Тарифи на послуги

Станом на 01.12.2018 року на території м.Підгайці діють тарифи на комунальні послуги, визначені рішенням виконавчого комітету Підгаєцької міської ради від 12 листопада  2018 року  №50 «Про встановлення тарифів  на послуги з централізованого постачання холодної води, централізованого  водовідведення та послуги із вивезення твердих побутових відходів»,

а саме:

Тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води:

• для населення  – 15,85 грн. за куб.м із врахуванням  ПДВ;
  • для бюджетних установ – 23,05 грн. за куб.м  із врахуванням ПДВ;
  • для інших споживачів – 23,24 грн. за куб.м  із  врахуванням ПДВ.

Тарифи на послуги з централізованого водовідведення:

• для населення  – 9,32 грн. за куб.м із врахуванням  ПДВ;
  • для бюджетних установ  та інших споживачів – 10,93 грн. за куб.м  із врахуванням ПДВ.

Тарифи на послуги із вивезення твердих побутових відходів:

• для населення  – 94,51 грн. за куб.м із врахуванням  ПДВ;
  • для бюджетних установ  та інших споживачів – 104,91 грн. за куб.м  із врахуванням ПДВ.

Вартість вивезення твердих побутових відходів на одну особу  – 16, 54 грн за куб.м

Тарифи на послуги з вивезення рідких відходів :

(встановлені рішенням виконавчого комітету Підгаєцької міської ради № 45 від 04 вересня 2017 року):

• для населення  – 66,76 грн. за куб.м із врахуванням  ПДВ;
  • для бюджетних установ та інших споживачів – 73,44 грн. за куб.м  із  врахуванням ПДВ.

Рішення виконавчого комітету Підгаєцької міської ради №50 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, централізованого водовідведення та послуги із вивезення твердих побутових відходів»