18 жовтня 2017 року між містами Підгайці Тернопільської області та Стшегом Свідніцкого повіту Нижньосілезького воєводства (Польща) було укладено Угоду про партнерські стосунки .

З візитом до міста Підгайці у складі польської делегації прибули бурмістр міста Стшегом Збігнєв Сухита, заступник бурмістра В’єслав  Вітковскі, голова міської ради Томаш Марчак, заступник голови міської ради Павел Мосор, депутати Роман Асингер, Христина Левіцка, Павел Рудніцкі, Пьотр Шмідт, директор Стшегомського центру культури Божена Бояновска- Жук, директор Публічної бібліотеки ім.Елізи Оржесковей Катажина Войцік.

Угоду було підписано в урочистій атмосфері на двадцять першій  сесії Підгаєцької міської ради сьомого скликання 18 жовтня 2017 року бурмістром міста Стшегом Збігнєвом Сухитою та міським головою Левкович Тетяною Володимирівною. Угодою передбачено  запровадження довгострокових дружніх взаємовигідних відносин  між містами Підгайці та Стшегом,  інвестиційне, економічне співробітництво, співпраця та обмін досвідом у сфері науки, освіти, охорони здоров’я, культури і мистецтв, туризму, спорту, пожежно-рятувальної служби, комунального господарства, екології та раціонального використання природніх ресурсів, збереженні культурної спадщини та інших видів співробітництва, участь у програмах культурного обміну, обміну молодіжними, учнівськими делегаціями, налагодження прямих контактів у галузях культури і мистецтв, спорту.

Сторони висловили сподівання, що співпраця між містами-партнерами буде плідною та принесе користь громадам  обох міст.

Угода про партнерські стосунки між містами Підгайці і Стшегом