Територіальна громада міста Підгайці має свою символіку – герб та прапор міста, затверджені рішенням VIII сесії Підгаєцької міської ради від 22 серпня 1991року ( без номера).

Герб міста Підгайці:

У синьому полі золота міська брама з двома вежами і з відчиненими ворітьми. Обидві вежі мають по одній бійниці і завершені трьома бланками (зубцями). В отворі воріт - золота літера "П" над срібним півмісяцем ріжками вгору, під ним - золотий козацький хрест з розширеними раменами. Міська брама символізує фортецю. Сигль "П" над півмісяцем засвідчує ряд перемог, отриманих захисниками міста у битвах з татарськмим нападниками; золотий хрест - символ пам'яті про загиблих в обороні рідного краю. Щит обрамований декоративним картушем і увінчаний срібною міською короною з трьома вежками.

Прапор міста Підгайці:

Квадратове полотнище з співвідношенням сторін 1:1, у синьому полі жовта літера "П" над білим півмісяцем, під ним жовтий хрест. З трьох сторін прапор облямований лиштвою з синіх та жовтих трикутників. Ширина лиштви становить 1/10 ширини прапора.