Тернопільська область, Підгаєцький район

Увага сесія!!! Тридцять друга сесія Підгаєцької міської ради сьомого скликання відбудеться 19 жовтня 2018 року об 11.00 год. в залі засідань Підгаєцької міської ради.

Дата: 10.10.2018 10:17

ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ПІДГАЄЦЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 21

від  09 жовтня    2018 року

Про скликання чергової  тридцять другої сесії Підгаєцької міської ради сьомого скликання

Відповідно до вимог  статей 42, 46  Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати  чергову тридцять другу сесію Підгаєцької  міської ради сьомого скликання  19 жовтня  2018 року  об  11.00 год. в залі засідань Підгаєцької  міської ради.

П о р я д о к    д е н н и й:

1. Про затвердження угоди на передачу іншої субвенції з міського бюджету до районного на 2018 рік.
  2. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.
  3. Про розгляд клопотання ГО «Спілка учасників АТО та волонтерів Підгаєчини ТУР»
  4. Про розгляд клопотання Тернопільського обласного територіального відділення АКУ.
  5. Земельні питання.
  6.  Різне.

Міський голова                                                      Т.В.Левкович