Тернопільська область, Підгаєцький район

Увага!!! Сесія!!! Скликання чергової тридцять першої сесії Підгаєцької міської ради сьомого скликання 18 вересня 2018 року об 11.00 год. в залі засідань Підгаєцької міської ради.

Дата: 07.09.2018 17:18

Відповідно до вимог  статей 42, 46  Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»,

скликати  чергову тридцять першу  сесію Підгаєцької міської ради сьомого скликання 18 вересня  2018 року об 11.00 год. в залі засідань Підгаєцької  міської ради.

П о р я д о к    д е н н и й:

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.
  2. Про Положення про порядок приватизації (відчуження ) комунального майна територіальної громади м.Підгайці.
  3. Про затвердження детального плану території.
  4. Про затвердження  технічної документації  за адресою м. Підгайці, вул. Міцкевича, 5.
  5. Про затвердження  технічної документації за адресою м. Підгайці, вул. Боднарська, 8а.
  6. Про затвердження  технічної документації  за адресою м. Підгайці, вул. Міцкевича, 24.
  7. Про затвердження  проекту землеустрою на земельну ділянку, що знаходиться за адресою м. Підгайці вул.  Староміська, 3.
  8. Про затвердження  проекту землеустрою на земельну ділянку, що знаходиться за адресою м. Підгайці вул.  Шевченка,  47А.
  9. Про розгляд листа КНП «ЦПМСД» Підгаєцької міської ради.
  10.  Земельні питання.
  11.  Різне.

Міський голова                                                      Т.В.Левкович