Тернопільська область, Підгаєцький район

Відбулася сесія Підгаєцької міської ради

Дата: 30.03.2018 10:53

28 березня 2018 року відбулася двадцять шоста сесія Підгаєцької міської ради сьомого скликання. Під час роботи сесії було обговорено і прийнято 21 рішення. По питанню порядку денного «Про роботу Підгаєцького відділення поліції Бережанського відділу поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області по охороні громадського порядку в місті» доповідав начальник відділення Юрій Григорович Кунька. Він інформував депутатів та міського голову про ситуацію із правопорушеннями у місті, також інформував про розслідування справи щодо недавнього побиття підгайчан в центрі міста, до якої причетний і працівник поліції, подякував за підтримку поліції з боку Підгаєцької міської ради по програмі «Безпечне місто». Також Ю.Г.Кунька повідомив про нестачу кадрів та просив допомогти поширювати інформацію про набір працівників поліції. Також на сесії було внесено зміни до міського бюджету на 2018 рік, внесено зміни до двох міських програм, затверджено детальний план території, розглянуто питання по комунальному майну, розглянуто 14 земельних питань.