Тернопільська область, Підгаєцький район

Приберемо місто до Великодня!

Дата: 24.04.2019 11:02

Дорогі підгайчани!

Наближаються Великодні свята. Ми дуже хочемо, щоб наше місто було по-святковому чисте і прибране, щоб гідно зустріти свято Воскресіння Христового. Тому просимо керівників установ і організацій, фізичних осіб-підприємців і всіх мешканців міста прибрати закріплені території, визначені рішенням виконавчого комітету Підгаєцької міської ради від 12 квітня 2018 року № 16.  Нагадуємо, що Правилами благоустрою території м.Підгайці  додатково встановлено межі утримання прилеглих територій для всіх суб’єктів господарювання. За неприбирання прилеглих територій передбачено адміністративну відповідальність відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (штраф для громадян становить від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Просимо проявити громадянську свідомість та прибрати свої та закріплені території. Наполегливо просимо самостійно не вивозити сміття на сміттєзвалище, тому що комунальним підприємством сміттєзвалище було прибране минулого тижня, а вже цього тижня люди насипали купи сміття неподалік від дороги і вітер розносить це сміття по всіх околицях. Трактор КП «Підгайці-Водоканал» вивозить побутові відходи з вулиць міста щодня, тому просимо скористатися цією послугою і не створювати додаткових проблем комунальному підприємству.

Дякуємо за свідомість.