Тернопільська область, Підгаєцький район

Відкриття міської ялинки 2019

Дата: 22.12.2018 11:03

У День Святого Миколая, 19 грудня, у Підгайцях відбулося святкове відкриття міської ялинки. Дійство розпочалось о 13:30 у центрі міста. Подивитися, як засвітяться вогники новорічної красуні зібралося безліч дітей та дорослих. Усіх глядачів полонила новорічна казкова вистава у виконанні працівників районного будинку культури. Підгайчан та гостей міста привітала зі святом міський голова - Левкович Тетяна Володимирівна. Присутні слухали пісень, фотографувалися біля зеленої красуні з казковими героями, Святий Миколай роздав подарунки малечі. Охочі також змогли прокататися на новорічних санях. Ялинка цьогоріч у Підгайцях струнка і надзвичайно красива, прикрашена чарівними новорічними вогниками та іграшками.