Тернопільська область, Підгаєцький район

Електронний аукціон з продажу об’єктів малої приватизації

Дата: 26.10.2018 11:05

Відбувся електронний аукціон з продажу об’єктів малої приватизації

Відбувся електронний аукціон з продажу об’єктів малої приватизації, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Підгайці, через електронну торгову систему «ProZorro.Продажі». На аукціон були виставлені об’єкти малої приватизації – житловий будинок з надвірними будівлями в селі Сільце, вул.Гора,35  Підгаєцького району Тернопільської області  та нежитлові будівлі загальною площею 136,8 кв.м за адресою м.Підгайці, вул.Шевченка, 47А Підгаєцького  району Тернопільської області(колишні стайня та свинарник школи-інтернату).  Переможцем електронних торгів з продажу об’єкта нерухомого майна – нежитлових будівель загальною площею 136,8 кв.м за адресою м.Підгайці, вул.Шевченка, 47А  визнано гр.Нікітюк Олесю Романівну, яка запропонувала ціну 60200 грн (стартова ціна 59586 грн). Щодо об’єкта нерухомого майна - житлового будинку з надвірними будівлями в селі Сільце, вул.Гора,35  Підгаєцького району Тернопільської області прийнято рішення про його  приватизацію шляхом викупу, так як для участі в електронному аукціоні зареєструвався тільки один учасник – Репеха Борис Григорович, за запропонованою ним ціною 121350 грн (стартова ціна  120100,00 грн).

На даному етапі готуються документи для укладення договору купівлі-продажу даних об’єктів нерухомого майна.

Завантажити: Протокол по селі Сільце, вул. Гора, 35

Завантажити: Протокол по м.Підгайці, вул. Шевченка, 47А