ОГОЛОШЕННЯ про відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки житлового будинку за адресою місто Підгайці, вул.Шевченка, 14В

Дата: 26.04.2019 12:03

Проводиться відбір суб’єктів оціночної діяльності по проведенню незалежної оцінки об’єкта нерухомого майна комунальної власності міста - житлового будинку  за адресою місто Підгайці, вул.Шевченка, 14В Тернопільської області  з метою його приватизації шляхом продажу на електронних аукціоні.Документи приймаються за адресою м.Підгайці, вул.Бережанська,8, тел.(03542)2-22-58  до 15.00 год  13 травня 2019 року. Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності  провести   14 травня 2019 року о 10.00 год в залі засідань міської ради.

Докладніше прочитати: Оголошення про відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки житлового будинку за адресою місто Підгайці, вул.Шевченка, 14В

Виконавчий комітет Підгаєцької міської ради.