Підгаєцький район, Тернопільська область

ОГОЛОШЕННЯ про відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки житлового будинку за адресою місто Підгайці, вул.Шевченка, 14В

Проводиться відбір суб’єктів оціночної діяльності по проведенню незалежної оцінки об’єкта нерухомого майна комунальної власності міста - житлового будинку  за адресою місто Підгайці, вул.Шевченка, 14В Тернопільської області  з метою його приватизації шляхом продажу на електронних аукціоні.Документи приймаються за адресою м.Підгайці, вул.Бережанська,8, тел.(03542)2-22-58  до 15.00 год  13 травня 2019 року. Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності  провести   14 травня 2019 року о 10.00 год в залі засідань міської ради.

Докладніше прочитати: Оголошення про відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки житлового будинку за адресою місто Підгайці, вул.Шевченка, 14В

Виконавчий комітет Підгаєцької міської ради.