Підгаєцька міська рада продовжує інформувати мешканців  міста і Підгаєцького району про вжиті  заходи  щодо запобігання виникненню аварійних ситуацій на вул.Міцкевича в м.Підгайцях

До уваги  мешканців міста Підгайці та Підгаєцького району!

Підгаєцькою міською радою отримано відповіді на її звернення про вжиття заходів для недопущення виникненню аварійних ситуацій на вул. Міцкевича в м.Підгайцях від Служби автомобільних доріг в Тернопільській області та від Управління Укртрансбезпеки в Тернопільській області.

Згідно із листом Служби автомобільних доріг в Тернопільській області, металеве бар’єрне огородження на автомобільній дорозі державного значення Т-09-03 Галич –Підгайці-Сатанів на повороті вулиці Міцкевича буде встановлено в період будівельного сезону 2018 року.

Згідно із листом Управління Укртрансбезпеки в Тернопільській області від 18.01.2018 року № 35/56-18, визначено два місця, які є доцільними для побудови площадок під мобільні габаритно-вагові комплекси, а саме:

• на дорозі Т-09-03 Галич –Підгайці-Сатанів км.38-39;
  • на дорозі Т-20-04 «Бережани – Монастириська» км.23.

Також у листі надано роз’яснення щодо вимог до облаштування та технічного оснащення пунктів габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування та інформовано, що питанням проектування площадок під пункти габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування в Тернопільській області та виготовленням документації займається Служба автомобільних доріг в Тернопільській області.

Листа Управління Укртрансбезпеки в Тернопільській області було розглянуто на засіданні виконавчого комітету 26 січня 2018 року, з приводу чого прийнято рішення №8. На виконання даного рішення, зважаючи на необхідність розміщення  при в’їзді в місто Підгайці із сторони Галича площадки під мобільний габаритно-ваговий комплекс в зв’язку із частими випадками ДТП Галич –Підгайці- Сатанів на повороті вулиці Міцкевича, виконавчим комітетом міської ради направлено звернення  Службі автомобільних доріг в Тернопільській області з проханням виготовити проектно-кошторисну документацію на влаштування на території міста Підгайці площадки для розміщення пункту габаритно-вагового контролю на дорозі «Галич-Підгайці-Сатанів» км.38-39 з метою запобігання  виникненню повторних аварійних ситуацій.

Згідно із відповіддю Служби автомобільних доріг у Тернопільській області (вих.№ 11-3/172 від 14.02.2018 року), планами робіт на 2018 рік площадок для розміщення пункту ГВК  на автомобільній дорозі Т-09-03 Галич –Підгайці-Сатанів не передбачається. В зв’язку із цим Підгаєцька міська рада буде звертатися до Служби автомобільних доріг у Тернопільській області щодо передбачення встановлення такої площадки в планах робіт на 2019 рік.

З повагою, міський голова Т.В.Левкович

Додаток: копія листа Служби автомобільних доріг у Тернопільській області№ 11-3/172 від 14.02.2018 року