Увага!!! Сесія!!! Скликання чергової тридцятої сесії Підгаєцької міської ради сьомого скликання 15 серпня 2018 року об 11.00 год. в залі засідань Підгаєцької міської ради.

Відповідно до вимог  статей 42, 46  Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»,

скликати  чергову тридцяту сесію  Підгаєцької  міської ради сьомого скликання  15 серпня 2018 року  об  11.00 год. в залі засідань Підгаєцької  міської ради.

П о р я д о к    д е н н и й:

1. Про виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року.
  2. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.
  3. Про затвердження угоди на передачу іншої субвенції з міського бюджету до районного на 2018 рік.
  4. Про перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Підгайці, які підлягають приватизації у 2018 році.
  5. Про Положення про порядок приватизації (відчуження ) комунального майна територіальної громади м.Підгайці.
  6. Про розгляд звернень установ та організацій щодо виділення коштів.
  7. Про інвентаризацію земельної ділянки
  8. Земельні питання.
  9.  Різне.

Міський голова                                                      Т.В.Левкович