ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО РОЗРОБКИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ НЕЖИТЛОВИХ БУДІВЕЛЬ (СКЛАДУ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ) ПО ВУЛ. МІЦКЕВИЧА, 30А В М. ПІДГАЙЦІ ПІДГАЄЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО РОЗРОБКИ Детального плану території земельної ділянки  для будівництва та обслуговування нежитлових будівель  (складу будівельних матеріалів)   по  вул. Міцкевича, 30А  в м. Підгайці Підгаєцького району Тернопільської області.

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Підгаєцька міська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлових будівель (складу будівельних матеріалів)  по вул. А. Міцкевича, 30А  в м. Підгайці Підгаєцькького району Тернопільської області»

Замовник містобудівної документації – Підгаєцька  міська рада.

Розробник містобудівної документації – ФО-П «Омелян М. А.»                         м. Тернопіль вул.  Львівська, 2/24.

Підстава для розроблення: рішення сесії Підгаєцької міської ради № 705  від 18  вересня   2018  року.

Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, юрист Пеляка В. П.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: м. Підгайці вул. Бережанська, 8 ( Підгаєцька міська рада)  в період з 04  лютого  по 04 березня   2019 року.

Громадські слухання відбудуться 04 березня 2019 року о 11 год. 00 хв. за адресою                      м. Підгайці вул. Бережанська, 8 ( Зал засідань  Підгаєцької міської ради).

Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають  право подавати:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або  подані  після встановленого   органом   місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Додаток №1

Додаток №2