Тернопільська область, Підгаєцький район

Відбулася інформаційна зустріч з регіональний координатор з досягнення Цілей сталого розвитку ПРООН у Тернопільській області.

Дата: 22.04.2019 15:01

В актовому залі Підгаєцької міської ради відбулася інформаційна зустріч з регіональний координатор з досягнення Цілей сталого розвитку ПРООН у Тернопільській області з питань участі в проекті ЄС/ПРООН "Об'єднання співласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень" та програмі "Енергоефективність в Україні".

Електронні файли презентацій можна скачати нище:

ФОНД ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ НАЙВАЖЛИВІШЕ ПРО ПРОГРАМУ З ТЕРМОРЕНОВАЦІЇ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

Проект ЄС/ПРООН «Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES)

Сподіваємось, що презентація буде корисною для представників ОСББ та ініціативних груп по створенню об'єднань співвласників.