Тернопільська область, Підгаєцький район

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 24.05.2019 15:02

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення сесії «Про місцеві податки і збори

Проект регуляторного акта - рішення сесії «Про місцеві податки і збори».

Розробник проекту - Робоча група з питань встановлення місцевих податків і зборів. Мета проекту - встановлення на території Підгаєцької міської  ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою:  48000, м. Підгайці вул. Бережанська, 8.

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення на сайті Підгаєцької міської ради.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Підгаєцької міської ради за посиланням:

Проект рішення

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Підгаєцької міської ради «Про місцеві податки  і збори»