УВАГА!!! Скликання чергової тридцять восьмої сесіі!!!

ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ПІДГАЄЦЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №6

від  29  березня  2019 року

Про скликання чергової  тридцять восьмої

сесії  Підгаєцької  міської  ради сьомого скликання

Відповідно до вимог  статей 42, 46  Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову тридцять восьму сесію  Підгаєцької  міської ради сьомого скликання  09  квітня  2019 року  об  11.00 год. в залі засідань Підгаєцької міської ради.

П о р я д о к    д е н н и й:

1. Про розгляд листа КНП « Центру первинної медико – санітарної допомоги» №23 від 14.02.2019 року щодо капітального будівництва Староміської амбулаторії.

2. Про затвердження Програми «Про основні напрямки соціально - економічного розвитку міста Підгайці на 2019-2020 роки».

3. Про  схвалення Програми запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій та розвитку цивільного захисту на території Підгаєцької міської ради на 2019 – 2020 роки.

4. Про затвердження Програми мобілізації зусиль Підгаєцької міської ради, Козівського управління Головного управління ДФС у Тернопільській області по забезпеченню надходжень до міського бюджету на 2019 – 2021 рр.

5. Про роботу  КП «Підгайці-Водоканал» по благоустрою міста, надання послуг із водопостачання та водовідведення.

6. Про затвердження детального плану території м. Підгайці вул. А.Міцкевича,30А.

7. Про розгляд клопотання ОСББ «Орхідея».

8. Земельні питання.

Міський голова                                                       Т.В.Левкович