Тернопільська область, Підгаєцький район

Заборонено проїзд великовагового транспорту вагою понад 20 тонн

Дата: 20.04.2018 15:32

Виконавчим комітетом Підгаєцької міської ради прийнято рішення №23 від 12 квітня 2018 року, яким заборонено проїзд великовагового транспорту вагою понад 20 тонн по міських дорогах комунальної власності з асфальтним покриттям. Чотири дорожні знаки 3.3. «Рух вантажних автомобілів заборонено» буде встановлено при в’їзді на вулиці В.Стуса ( із сторони вул.Міцкевича), Галицьку, Боднарську, Лесі Українки. Прийняття цього рішення обумовлене тим, що великогабаритний транспорт, який транзитом проїжджає через міські дороги, руйнує асфальтне покриття та створює аварійно-небезпечні ситуації.

Рішення не  стосується доріг загальнодержавного значення, якими є дороги на вулицях Шевченка, Міцкевича, Гетьмана Мазепи.