Тернопільська область, Підгаєцький район

Нові Правила благоустрою території м. Підгайці

Дата: 20.06.2018 15:34

Підгаєцькою міською радою на 28 - й сесії від 15 червня 2018 року схвалено проект рішення "Про Правила благоустрою території м. Підгайці". Новими Правилами благоустрою міста Підгайці передбачено межі закріплених для прибирання територій за підприємствами, установами, організаціями, іншими юридичними особами, фізичними особами - підприємцями та мешканцями міста.

З новими "Правила благоустрою території м. Підгайці" можна ознайомитись за посиланням: ПЕРЕЙТИ

Зауваження та пропозиції приймаються до 20 липня 2018 року за адресою: м. Підгайці, вул. Бережанська, 8, також пішіть на e-mail: pidgrada@gmail.com