Тернопільська область, Підгаєцький район

З Днем міста

Дата: 19.07.2018 15:46

Шановні мешканці та гості міста Підгайці

Колектив Підгаєцької міської ради вітає Вас з Днем міста! Адже саме цього дня - 19 липня 1539 року Підгайцям було повторно надано Магдебурзьке право.

День народження міста – свято улюблене та шановане всіма Нами. Цього дня ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою.
             З вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію Нашого міста, збагачував його традиції, розбудовував, боронив від ворога.
             Шановні мешканці та гості Підгаєць! Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому місті.