Тернопільська область, Підгаєцький район

Засідання виконавчого комітету Підгаєцької міської ради

Дата: 13.04.2018 15:58

Відбулося засідання виконавчого комітету Підгаєцької міської ради.

12 квітня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Підгаєцької міської ради. В ході засідання було обговорено і прийнято 11 рішень виконавчого комітету. Зокрема, було обговорено питання нарахування, сплати та заборгованості по земельному податку та вирішено направити Бучацькій об’єднаній державній податковій інспекції уточнені відомості щодо суб’єктів господарювання та суб’єктів підприємницької діяльності.

Також було обговорено питання забезпечення протипожежного захисту об’єктів та житлового сектору міста у весняно-літній період, визначено межі територій, закріплених за підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами-підприємцями та власниками комерційних закладів міста для підтримання порядку і благоустрою, визначено підприємство для відбування у 2018 році  на території м.Підгайці адміністративних стягнень та кримінальних покарань порушників та засуджених, щодо  яких судом винесено рішення у виді громадських робіт, заборонено рух великовагового транспорту вагою понад 20 тонн на міських дорогах комунальної власності з асфальтним покриттям а також розглянуто ряд інших питань за результатами розгляду звернень громадян та установ.