Тернопільська область, Підгаєцький район

ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 05.06.2019 09:12

На виконання вимог ст.11 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» Підгаєцькою міською радою 28.05.2019 року затверджено Перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Підгайці, які підлягають приватизації у 2019 році, а саме:

Житловий будинок (приміщення колишньої пральні) загальною площею 50,2  кв.м  за адресою м. Підгайці вул. Шевченка,14В Підгаєцького району Тернопільської області. Реєстраційний номер об’єкта в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності 1797796161248 від 13.03.2019 року.

Спосіб приватизації комунального майна – продаж об’єктів комунальної власності на аукціоні через електронну торгову систему «Prozorro. Продажі». За детальнішою інформацією звертатись до органу приватизації – виконавчого комітету Підгаєцької міської ради за адресою: 48000, Тернопільська обл., м. Підгайці, вул. Бережанська, 8.

Рішення № 846 від 28 травня 2019 року