Тернопільська область, Підгаєцький район

Поїздка до міста - партнера Strzegom, Польща!

Дата: 27.06.2019 12:30

Завдяки співпраці Підгаєцької міської ради з містом - партнером Strzegom, Польща , гімназисти-переможці конкурсу «Великодня писанка - 2019» - керівник Тетяна Романович та збірна дитяча футбольна команда м.Підгайці, тренер Ярослав Чернець, мали змогу побувати у Республіці Польща з 21 по 25.06.2019 р..

Програма подорожі була дуже насиченою та цікавою. Футболісти взяли участь у футбольному турнірі STRZEGOM CUP? 2019, а команда дівчат знайомилась з містом та його історично-культурною спадщиною. Поїздка у Вроцлав з відвідинами місцевого стадіону не залишила байдужими тих, хто цікавиться футболом, а подорож містом вразила усіх архітектурним розмаїттям та історичними пам’ятками. Компанію гімназисткам протягом всієї подорожі склали учні та вчителі місцевої школи.

Культурно-пізнавальна програма поєднувалась з приємним відпочинком у басейні Amatorski Klub Sportowy Strzegom. Мальовничі міста і привітні люди зачарували і приємно вразили всіх учасників подорожі. Море вражень, позитивні емоції, чудовий настрій і нові знайомства ще надовго залишаться у наших спогадах.

Дякуємо Zbigniew Suchyta та Wies?aw Witkowski представникам влади Strzegom за чудову мандрівку. Завдяки нашій співпраці діти мали можливість цікаво та змістовно відпочити. Окрема подяка водіям автобусів Садовському Сергію, Лебідю Михайлу, Пінкасу Андрію, які супроводжували групу, за розуміння, толерантність і професійність.