Тернопільська область, Підгаєцький район

З Днем Конституції України

Дата: 27.06.2019 16:09

Шановні краяни та гості!

Підаєцька міська рада щиро вітає Вас з великим національним святом – Днем Конституції України!

Верховна Рада України, висловлюючи волю громадян нашої держави прийняла Конституцію України. Новий Основний Закон нашої держави був прийнятий спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід. Він став міцною, реальною основою розбудови нашої незалежності, становлення демократії, правопорядку і законності.
          Нехай ця урочиста подія сповнює Вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній діяльності, а мир і злагода сприяють подальшій розбудові в нашій країні правової держави. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу.