Тернопільська область, Підгаєцький район

КП «Підгайці-Водоканал» попереджає

Дата: 12.08.2019 16:29

КП «Підгайці-Водоканал» попереджає, що несанкціоноване приєднання до водо мережі та каналізаційної системи буде каратись штрафними санкціями та нарахуванням за надані комунальні послуги  згідно чинного законодавства.

Згідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги»  індивідуальний споживач зобов’язаний: допускати у своє житло (інший об’єкт нерухомого майна) управителя, виконавців комунальних послуг або їхніх представників у порядку, визначеному законом і договорами про надання відповідних житлово-комунальних послуг (пп.7 п.2 ст.7 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»). Відмова споживача надати доступ виконавцю комунальної послуги до належних споживачу приміщень у випадках, передбачених частиною першою цієї статті, є підставою для припинення надання споживачеві відповідної комунальної послуги.