Тернопільська область, Підгаєцький район

КП "Підгайці-Водоканал" надає роз’яснення

Дата: 12.08.2019 16:32

Останнім часом почастішали випадки необґрунтованих претензій на працівників КП «Підгайці-Водоканал», що займаються збиранням та вивезенням  твердих побутових відходів (ТПВ) щодо неналежного виконання своїх службових обов’язків. Тому  нагадуємо жителям м. Підгайці, що збирання  ТПВ  проводиться згідно затвердженого  графіку, ТПВ повинні бути в мішках для сміття вагою до 15 кг, скло та інші предмети, що можуть привести до травми, пакуються окремо і т. д. Найбільшими порушеннями у поводженні з ТПВ є: виставлення відходів у відкритій тарі , вага перевищує допустимі норми в кілька разів, ТПВ виставляються в невідповідні дні і т. д.