Тернопільська область, Підгаєцький район

Продано об’єкт на аукціоні

Дата: 02.09.2019 08:40

Підгаєцькою міською радою  продано на аукціоні через електронну торгову систему «ProZorro.Продажі» об’єкт малої приватизації, що перебував у комунальній власності територіальної громади м.Підгайці – житловий будинок (приміщення колишньої пральні) загальною площею 50,2 кв.м,   за адресою м.Підгайці, вул.Шевченка, №14В  Підгаєцького району Тернопільської області.

Переможцем електронних торгів  став Гоцко Роман Андрійович, житель міста Підгайці, вул.Вузька,5, який придбав об’єкт приватизації  за ціною  21800 грн (стартова ціна  19750 грн).

Завантажити :  Протокол про результати електронного аукціону від 31.07.2019 року.

Завантажити :  Договір купівлі-продажу житлового будинку за адресою м.Підгайці,вул.Шевченка, 14В від  22 серпня 2019 року