Тернопільська область, Підгаєцький район

Відкрито меморіальну дошку Катерині Сікорській

Дата: 24.09.2019 17:30

Сьогодні, 24.09.2019 року, у м. Підгайці відкрито меморіальну дошку Катерині Сікорській!
    В часи Другої світової війни вона героїчно віддала своє життя, врятувавши двох дітей єврейської сім’ї та тодішнього фотографа пана Кляра, не зважаючи на те, що залишила сиротами своїх трьох малолітніх донечок.
    Ініціатором цього заходу була внучка Катерини Сікорсьої - Ірина Корпан засновник програми «Рідна мова» в Канаді, журналіст, продюсер кількох документальних фільмів про видатних українців.  Вона поділилася з присутніми спогадами про нелегке життя її родини.
    На відкриті були присутні родичі Катерини Сікорської, представники міської ради, школи, священники, жителі та гості міста.