Візит делегації з міста Стшегом в місто Підгайці

  • 2220

З 15 жовтня 2019 року в місті Підгайці перебувала з візитом делегація з міста-партнера Стшегом Республіки Польща в складі 13 осіб на чолі із заступником бурмістра Веславом Витковским. В цьому році зустріч присвячена другій річниці укладення Угоди про партнерські відносини, яке було укладено 18 жовтня 2017 року у Підгайцях. З того часу дружні відносини між нашими містами розвивалися і поглиблювалися в галузі розвитку освіти, культури, спорту, місцевого самоврядування.
У 2018 року місто Стшегом приймав учнів Опорного закладу "Підгаєцька загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів», в 2019 році - учнівську футбольну команду "Підгайці" (керівник - Чернець Ярослав Юрійович), учнів Підгаєцької гімназії ім. Маркіяна Паславського - переможців міського конкурсу "Великодня писанка-2019 ".
Вокальний колектив «Лелеченьки» з Центру дитячої та юнацької творчості брав участь в 28 Міжнародному Фестивалі Фольклору в Стшегомі.
Метою зустрічі було також підведення підсумків співпраці між нашими містами та планування нашої співпраці на наступний рік.
Зустріч почалася з урочистого прийому польської делегації у Народному Домі міста Підгайці та концерту за участю місцевих колективів. Після урочистого прийому члени делегації провели єкскурсію по місту, відвідали Опорний заклад "Підгаєцька загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів», де їх зустріли учні і учительський колектив. Заступник бурмістра Вітковський подарував школі проектор.
Також учасники делегації відвідали пожежну службу, Підгаєцьку гімназію ім. М. Паславского.
Делегація пробула в Підгайцях до 18 жовтня.
Дуже сподіваємося, що зустріч буде плідною і принесе користь обом містам.