Тернопільська область, Підгаєцький район

До уваги споживачів комунальних послуг щодо надання пільг у грошовій формі!

Дата: 07.11.2019 08:37

Міністерство розвитку громад та територій України інформує, що з 01.10.2019 набрав чинності Порядок надання пільг на оплату житловокомунальних послуг у грошовій формі, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №  373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 № 807) (далі – Порядок).
         Згідно із Порядком змінюється механізм надання та розрахунку громадянам пільг на оплату житлово-комунальних послуг, внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води та теплової енергії, витрат з управління багатоквартирним будинком (для громадян, що проживають у будинках, де створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні (житлові) кооперативи (далі - об’єднання).

Детальніше: "Щодо надання з 01.10.2019 пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі" (завантажити)