ПРОЄКТ ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОГРАМА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПІДГАЙЦІ-ВОДОКАНАЛ» на 2020 рік

ПРОЄКТ

Інвестиційна програма комунального підприємства «Підгайці-Водоканал» з надання послуг з централізованого водопостачання і водовідведення в м.Підгайці Підгаєцької міської ради на 2020 рік

До відома споживачів

Проєкт Інвестиційної програми КП «Підгайці-Водоканал»  з надання послуг з централізованого водопостачання і водовідведення в м.Підгайці Підгаєцької міської ради на 2020 рік та ПРОЄКТ ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОГРАМА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПІДГАЙЦІ-ВОДОКАНАЛ» з поводження з побутовими відходами м.Підгайці на 2020 рік розроблені відповідно до вимог «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 14.12.2012 р. № 630, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012 р. № 381 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2013 р. за № 98/22630.

Метою розробки інвестиційних програм є виконання заходів, направлених на зменшення втрат ресурсів при наданні послуг з водопостачання та водовідведення споживачам та забезпечення комерційного та технологічного обліку в системах водопостачання та водовідведення, підвищення рівня надійності та забезпечення ефективного поводження з побутовими відходами.

Пропозиції від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються КП «Підгайці-Водоканал» в письмовому вигляді як особисто, так і поштою чи на e-mail: pidvoda13@gmail.com протягом 14 календарних днів до 02 грудня 2019 року за адресою: майдан Незалежності,7, м.Підгайці Тернопільської області, 48000.

Проєкт Інвестиційна програма комунального підприємства "Підгайці-Водоканал" з надання послуг з централізованого водопостачання і водовідведення в м.Підгайці на 2020 рік