Тернопільська область, Підгаєцький район

УВАГА! Оголошення! Про заборгованість по податках до міського бюджету.

Дата: 09.12.2019 12:49

Про заборгованість по податках до міського бюджету

Відповідно до рішення виконавчого комітету Підгаєцької міської ради № 51 від 03 грудня 2019 року звертаємося із проханням до фізичних і юридичних осіб, які у 2019 році не сплатили земельного податку та податку за нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, розташоване на території м.Підгайці, до кінця цього року погасити заборгованість по цих видах податків.

Інформацію про суму заборгованості можна дізнатися у Підгаєцькій ДПІ Козівського управління ГУ ДПС у Тернопільській області за адресою м.Підгайці, майдан Незалежності, 10/3.

Повідомляємо, що у випадку несплати до 31 січня 2020 року заборгованості із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, списки осіб, які мають борг  у розмірі, який перевищує 1000 грн, будуть опубліковані на офіційному веб-сайті Підгаєцької міської ради.

Сподіваємося на Вашу підтримку і розуміння.

Підгаєцька міська рада.