Тернопільська область, Підгаєцький район

Встановлено нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та послуги з поводження з  побутовими відходами (вивезення)

Дата: 16.12.2019 17:16

Рішенням виконавчого комітету Підгаєцької міської ради №64 від 16 грудня 2019 року встановлено нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та послуги з поводження з  побутовими відходами (вивезення), які надаються комунальним підприємством «Підгайці-Водоканал». Тарифи вступають в дію з 01 січня 2020 року.

Тарифи на послуги з централізованого водопостачання:

• для населення  – 17,78 грн. за куб.м із врахуванням  ПДВ;
  • для бюджетних установ та інших споживачів  – 26,30 грн. за куб.м  із врахуванням ПДВ.

Тарифи на послуги з централізованого водовідведення:

• для населення  – 15,04 грн. за куб.м із врахуванням  ПДВ;
  • для бюджетних установ  та інших споживачів – 17,24 грн. за куб.м  із врахуванням ПДВ.

Тарифи на послуги з поводження з  побутовими відходами (вивезення):

• для населення  – 107,90 грн. за куб.м із врахуванням  ПДВ;
  • для бюджетних установ  та інших споживачів – 119,90 грн. за куб.м  із врахуванням ПДВ.

Вартість послуги з поводження з  побутовими відходами (вивезення) на одну особу – 18,88 грн .

Завантажити: Структура тарифів на послуги із централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення).

Комунальне підприємство «Підгайці-Водоканал»