Тернопільська область, Підгаєцький район

З Днем енергетика України

Дата: 22.12.2019 12:46

Підгаєцька міська рада та КП "Підгайці - Водоканал" вітають з професійним святом - Днем енергетика України працівників та керівництво Підгаєцького РЕМ ВАТ "Тернопільобленерго" та висловлює щиру подяку за активну допомогу в освітлені вулиць міста та міської ялинки при підготовці до новорічно - різдвяних свят, а також за оперативне реагування при виникненні пошкоджень ліній електромереж.
                   Високо цінуємо співпрацю з Вами. Зичимо всіх благ у Новому Році, добробуту, процвітання, та спокійних Різдвяних свят.
                  Нехай Вам завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!