Тернопільська область, Підгаєцький район

Оголошення! До уваги землевласників та землекористувачів!

Дата: 20.01.2020 15:54

Підгаєцька міська рада, враховуючи листа відділу Держгеокадастру у Підгаєцькому районі від 13.01.2020 року №3/265-20, повідомляє, що землевласникам та землекористувачам, які господарюють на своїй землі на підставі документів, виданих до 2004 року, потрібно перевірити статус своєї земельної ділянки на Публічній кадастровій карті. У разі, якщо ділянка відсутня на карті, рекомендуємо  звернутись до розробників документації із землеустрою для замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
                 За додатковою інформацією звертайтесь у міську раду - Пеляк Василь Петрович, та за телефоном (03542) 2-22-58
                 Веб-сайт Публічної кадастрової карти https://newmap.land.gov.ua
(пошук земельної ділянки здійснюється за кадастровим номером або за місцезнаходженням земельної ділянки)