Тернопільська область, Підгаєцький район

Відбувся електронний аукціон з продажу об’єкта малої приватизації

Дата: 10.04.2020 12:06

Відбувся електронний аукціон з продажу об’єкта малої приватизації, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м.Підгайці, через електронну систему ProZorro.Продажі. Для продажу на  аукціоні  виставлено  нежитловий будинок загальною площею  56,7 кв.м за адресою м.Підгайці, майдан Незалежності, 2/1  Підгаєцького району Тернопільської області. Так як для участі в електронному аукціоні зареєструвався тільки один учасник – Хрущик Роман Богданович, прийнято рішення про приватизацію об’єкта нерухомого майна шляхом викупу за стартовою  ціною 117 835 грн 00 коп (сто сімнадцять тисяч вісімсот тридцять п’ять грн.  00 копійок).

На даному етапі готуються документи для укладення договору купівлі-продажу об’єкта нерухомого майна з гр. Хрущиком Романом Богдановичем.