Увага!!! Скликання чергової п’ятдесят першої сесії Підгаєцької міської ради сьомого скликання

ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ПІДГАЄЦЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 15

від 08 травня 2020 року

Про скликання чергової п’ятдесят першої сесії Підгаєцької міської ради сьомого скликання

Відповідно до вимог  статі 46  Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»,

скликати  чергову   п’ятдесят  першу   сесію  Підгаєцької  міської ради сьомого скликання  20 травня  2020 року  о  11.00 год. в залі засідань Підгаєцької  міської ради.

П о р я д о к    д е н н и й:

1. Про виконання міського бюджету за I квартал 2020 року.
  2. «Про затвердження угоди на передачу іншої субвенції з міського

бюджету до районного на 2020 рік».

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2020  рік.
  2. Про розгляд звернень підприємств, установ, організацій.
  3. Про затвердження матеріалів технічної  інвентаризації  за адресою м. Підгайці  вул. Галицька, 2.
  1. Про затвердження технічної  документації  на земельну ділянку, що знаходиться  за адресою м. Підгайці  вул. Міцкевича, 30.
  2. Про затвердження  детальних  планів  території  за адресою м. Підгайці вул. Шевченка.
  3. Земельні питання.
  4. Різне.