Тернопільська область, Підгаєцький район

До уваги підприємців.

Дата: 27.05.2020 14:47

До уваги підприємців, які ведуть підприємницьку діяльність на території міста Підгайці.
    З метою підтримки суб’єктів підприємницької діяльності в умовах обмежуючих заходів, необхідних для убезпечення мешканців від поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, Підгаєцька міська рада прийняла рішення №1041 від 20.05.2020 року "Про звільнення від сплати податкових зобов’язань по єдиному податку на період з 01.04.2020 року по 30.04.2020 року",
    А саме: зменшити ставку єдиного податку до нуля на період з 01.04.2020 року по 30.04.2020 року платникам єдиного податку І, II групи, які зареєстровані на території Підгаєцької міської ради та на яких поширюються обмеження, передбачені підпунктом 8 пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Дане рішення, застосовується до суб’єктів підприємницької діяльності, які у період до 01.07.2020 подали до органів державної податкової служби відповідну заяву щодо застосування пільги із зазначенням виду діяльності та місця здійснення діяльності.
    Ознайомитись з рішенням: Рішення №1041 від 20.05.2020р.