Тернопільська область, Підгаєцький район

Проведення громадських слухань щодо зменшення площі громадських пасовищ

Дата: 02.06.2020 11:21

Проведення громадських слухань щодо зменшення площі громадських пасовищ орієнтовною площею 3,9508 га розташованих в м. Підгайці Підгаєцького району Тернопільської області

У відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Підгаєцька міська рада повідомляє, про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у зменшенні площі громадських пасовищ в м. Підгайці вул. Шевченка.

Підстава: рішення сесії Підгаєцької міської ради № 1046  від 20  травня    2020  року.

Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, юрист Пеляка В. П.

Громадські слухання відбудуться 10  червня  2020  року о 11 год. 00 хв. за адресою м. Підгайці вул. Бережанська, 8 ( зал засідань Підгаєцької міської ради).