Увага! Скликання чергової п’ятдесят другої сесії Підгаєцької міської ради сьомого скликання.

ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ПІДГАЄЦЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 18

від  24  червня   2020 року

Про скликання  чергової  п’ятдесят другої

сесії  Підгаєцької  міської  ради сьомого скликання

Відповідно до вимог  статі 46  Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»,

скликати  чергову   п’ятдесят  другу   сесію  Підгаєцької  міської ради сьомого скликання  14 липня  2020 року  о  11.00 год. в залі засідань Підгаєцької  міської ради.

П о р я д о к    д е н н и й:

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік.
  2. Про внесення змін в рішення сесії міської ради №952 від 20 грудня 2019 року «Про оплату праці на 2020 рік».
  3. Про  місцеві податки і збори.
  4. Про затвердження Порядку і нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучаються до міського бюджету.
  5. Про затвердження «Технічної документації з нормативно  грошової оцінки земель міста Підгайці Тернопільської області».
  6. Про розгляд звернень підприємств, установ, організацій.
  7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою.
  8. Земельні питання.
  9. Різне.