ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО РОЗРОБКИ Детального плану території земельних ділянок   для будівництва та обслуговуваННЯ Мийки  в м. Підгайці ПОВУЛИЦІ ШЕВЧЕНКА, 58К  Підгаєцького району Тернопільської області та  станції технічного ОБСЛУГОВУВАННЯ тА ШИНОМОНТАЖУ по вулиці Шевченка, 58Л в місті Підгайці Тернопільської області.

Планування території по вул Шевченка 58Л

Планування території по вул Шевченка 58К

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Підгаєцька міська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК   ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ МИЙКИ  В М. ПІДГАЙЦІ ПОВУЛИЦІ ШЕВЧЕНКА, 58К  ПІДГАЄЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА  СТАНЦІЇ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ШИНОМОНТАЖУ ПО ВУЛИЦІ ШЕВЧЕНКА, 58Л В МІСТІ ПІДГАЙЦІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Замовник містобудівної документації – Підгаєцька  міська рада.

Розробник містобудівної документації – ТОВ «Галичинапроект»        м. Тернопіль вул.  Медова, 2.

Підстава для розроблення: рішення сесії Підгаєцької міської ради № 1044, № 1046  від 20  травня    2020  року.

Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, юрист Пеляка В. П.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: м. Підгайці вул. Бережанська, 8 ( Підгаєцька міська рада)  в період з 29  липня   по 31  серпня   2020 року.

Громадські слухання відбудуться 01 вересня   2020 року о 11 год. 00 хв. за адресою                      м. Підгайці вул. Бережанська, 8 ( Зал засідань  Підгаєцької міської ради).

Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають  право подавати:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або  подані  після встановленого   органом   місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.