Підгаєцька міська рада просить жителів міста, фізичних та юридичних осіб провести благоустрій своїх прилеглих (закріплених) територій до Дня Незалежності України!

Підгаєцькою міською радою затверджені Правила благоустрою території м.Підгайці. (Завантажити)

Правила розроблені у відповідності до Типових правил благоустрою території населеного пункту, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 310 від 27.11.2017року, та пройшли громадське обговорення.

Громадяни та юридичні особи є відповідальними за порушення цих Правил відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення інших законодавчих актів України, якою передбачено накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Одним із нововведень цих Правил є визначення меж закріплених за підприємствами, установами й організаціями, іншими юридичними особами, фізичними особами –підприємцями та мешканцями міста відповідно до рішення виконавчого комітету «Про підтримання порядку і благоустрою м. Підгайці підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами-підприємцями  та власниками комерційних закладів міста» (Завантажити). Зокрема,  визначено межі утримання прилеглих територій:

Прилегла територія

Суб’єкти господарювання, на яких покладається утримання прилеглої території

Межі утримання прилеглої території підприємства, установи, організації (не менше)

1

Двори, тротуари, покриття проїзної частини проїздів, прибудинкової території житлового фонду ЖК, ЖБК і ОСББ

Житловий кооператив, житлово-будівельний кооператив, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку

20 м від межі відведеної земельної ділянки та до проїжджої частини вулиці

2

Двори, тротуари, майданчики, покриття проїжджої частини вулиці, інші території земельних ділянок, що надані у власність або користування юридичним або фізичним особам

Власники або користувачі земельних ділянок

20 м від межі земельної ділянки та до проїжджої частини вулиці

3

Території, прилеглі до об’єктів соціальної інфраструктури

15 м від межі земельної ділянки до проїжджої частини вулиці

4

Території, прилеглі до автозаправних станцій

Суб’єкти господарювання, що експлуатують вказані об’єкти

50 м від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування, та до проїжджої частини вулиці

5

Території, прилеглі до торговельних центрів, об’єктів побутового обслуговування, громадського харчування, авторемонтних майстерень, магазинів, ринків, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності

Суб’єкти господарювання, що експлуатують вказані об’єкти

20 м від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування, та до проїжджої частини вулиці

6

Території, прилеглі до колективних гаражів

Гаражно-будівельні кооперативи

7

Території, прилеглі до центрально-теплових, трансформаторних, газорозподільних, тяглових підстанцій

Підприємства, установи, організації, на балансі яких знаходяться вказані об’єкти

у радіусі 10 м від периметру споруд та до проїжджої частини вулиці

В зв’язку із цим просимо дотримуватись Правил благоустрою території м.Підгайці та прибирати власні та прилеглі території від сміття, побутових відходів, бруду, опалого листя, снігу, регулярно знищувати бур’яни та викошувати траву заввишки більше ніж 10 см, а також дотримуватись інших вимог, передбачених цими Правилами.

Наперед вдячні за розуміння!